Bim market 12 Haziran 2020 tarihinde başlayacak olan kampanyalarına ait indirim broşürünü incelemeye sundu. Bu bim broşürü özellikler çocukları ve mutfağında ki eksikleri tamamlamak isteyenler için güzel fırsatlar sunuyor. Bim aktüel kampanyalarından uygun fiyatlı Televizyon almak isteyenlerde düşünülmüş.

Bim DİJİTSU 4K Televizyon Kampanyası

Bim market çok sık aralıklarla televizyon kampanylarına devam ediyor. Geçtiğimiz haftada televizyon kampanyası yaptığını hatırlattıktan sonra bu televizyonun detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. 50’’ (127cm) ekran boyutuna sahip Dijitsu UltraHD Dahili Uydu Alıcılı LED TV 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Cihazı 1.999 TL ve peşin fiyatına 12 taksit imkanı ile alabilirsiniz. Cihazın bağlantı girişleri ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

  • HDMI: 3
  • USB: 2
  • OPTICAL: 1
  • KULAKLIK ÇIKIŞI : 1
  • AV IN: 1
  • TV S2: 1
  • TV T2: 1
  • CI: 1

Bim Çocuk Ürünleri Kampanyası

Bim market her hafta yaptığı kampanyalarda çocukları hiç bir zaman unutmaz. Azda olsa mutlaka çocuk ürünleri ile ilgili kampanya bulmanız mümkün olmaktadır. Bu bim aktüel broşüründe yer alan çocuk ürünlerine bir göz atalım.

Rookie marka 20 Jant Çift Amortisör 18 Vites Bisiklet 459 TL ve peşin fiyatına 6 taksit fırsatı ile satılıyor. Pilsan markalı Akülü 6V ATV PARS aracı 399 TL ve peşin fiyatına 6 taksit. Dynamic Trambolin 399 TL ve peşin fiyatına 6 taksit. Airmaster Drone Corby SD01 ürünü 199 TL ve peşin fiyatına 6 taksit fırsatı ile satışa sunulacaktır.

Bim Mutfak Gereçleri Kampanyaları

Mutfak ürün kampanyalarıda bim aktüel broşürünün vazgeçilmez kategorilerindendir. Saklama kabları, Tabkalar, bardaklar ve daha saymadığımız bir çok mutfak ürününü uygun fiyatlı olarak Bim indirim kampanyalarından temin edebiliyoruz. Bu haftanın en çok dikkat çeken ürünü olan KUMTEL Ocak hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

12 Haziran haftası KUMTEL markalı Cam Set Üstü Ocak ürününü 329 TL fiyata sahip olabilirsiniz. Ürün özelliklerini inceleyecek olursak; 8 mm cam, 4 gözü gazlı, Otomatik çakmaklı, Kolay temizlenebilir siyah cam yüzey ve Doğalgaz ayarlı. İstenirse LPG dönüşümüne uygun bir cihazdır. Cihazı alırken dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda sizi uyarmak isteriz. Cihazı satın aldığınızda Doğalgazlı kurulumu ücretsizdir. Fakat LPG’ye dönüşüm işlemi ücretlidir. Servisin Gidiş-Dönüş mesafesi 60 km’ye kadar ücretsizdir.

Bim Tatil Ürünleri Kampanyası

Okullar uzun zamandır Corono virüs sebebiyle zaten kapalı. Vakalrın azalması ile beraber Tatil sezonu tekrardan açıldı. Buna istinaden tatilin olmazsa olmaz bavul, şort, terlik, ayakkabı ve şapka gibi önemli ürün eksiklerimizi gidermemiz gerekiyor. Büyük boy valizler 129 TL, Orta Boy valizler 119 TL, 24 lt. Buzluk Termos 75 TL, 6 lt. Musluklu Piknik Termos 22.90 TL fiyatlardan satışa sunulacaktır. Bim aktüel broşüründe ayrıca, Lisanslı Kız Çocuk mayosu 22.90 TL, Lisanslı Erkek Çocuk Deniz şortu 19.90 TL fiyatlardan satılacaktır. 12 Haziran 2020 tarihli Bim aktüel indirim broşür kampanyasında ki diğer ürünleri görsellerden inceleyebilirsiniz.

Bim 12 Haziran 2020 İndirim Fırsatları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!