Kapat
Axess ile Metro marketlerde 30 TL chip-para fırsatı!
Axess Kampanya 129 views 0

Axess’ten Ekim Ayına Özel Kampanyalar!

Memlekettengelsin.com’da 25 TL chip-para!

Axess ile memlekettengelsin.com‘da 1-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde tek seferde yapılacak 125 TL ve üzerindeki alışverişe 25 TL chip-para verilmektedir.

Kampanya ile 01-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde memlekettengelsin.com adresinden yapılan tek seferlik 125 TL ve üzerindeki işlemlere 25 TL chip-para verilmektedir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her kullanıcı bir defa chip-para kazanma hakkını kullanır. Kampanya ile kazanılan en fazla chip-para değeri 25 TL olarak belirlenmiştir.
Kampanyaya katılmak için “MEMLEKET” yazarak SMS ile 4566’ya iletilmesi gerekir. Mesajdan sonra geri bildirim gelmesi gerekir.
Elde edilen chip-para’ların son kullanım tarihi 15 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Kalan chip-para’lar 16 Kasım 2017 tarihinde geri alınmaktadır.
Kampanyadan Axess, Free, Neo, Wings ve sanal kart üzerinden tek seferde yapılan 125 TL üzerindeki tek işlem ve vade olmadan taksit sağlanan işlemlerde geçerlidir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil edilmemiştir.
Elde edilen chip-para’lar aynı gün içerisinde aktarılır.
Kampanya devam ederken, kampanya şartlarının gerçekleştiği ilk işlem ödüllendirilir.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınmaktadır.
Kampanyaya asıl kart kullanıcısının Akbank’ta kayıtlı cep numarasından 1 defa SMS göndererek kayıt olması yetecektir. SMS miktarı, KDV dahil olmakla birlikte; tüm GSM operatörü aboneleri adına 0,65 TL ile ücretlendirilmektedir.

Axess’te OPET ile 4 kez 100 TL’ye 40 TL chip-para!

Axess ile 1 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri içerisinde anlaşmalı OPET/ SUNPET istasyonlarında farklı zamanlarda ve tek seferde yapılacak 4. 100 TL ve üzerindeki akaryakıt ya da otogaz ödemelerine, yine akaryakıt ya da otogaz alışverişinde geçerli toplam 40 TL chip-para verilmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk işlem öncesinde asıl kart kullanıcısının Akbank’ta kayıtlı olan telefon numarası üzerinden bir defa “ OPET “ yazarak 4566’ya SMS ile iletmesi gerekir.

Elde edilen chip-paralar 22 Kasım 2017’ye dek kampanyaya dahil olan Axess üyesi OPET/ SUNPET yerlerinde yapılan akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilir.

1 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri içerisinde kampanyaya dahil olan Axess üyesi OPET/ SUNPET istasyonları içerisinde, Akbank POS cihazı ile farklı zamanlarda ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzerindeki 4.akaryakıt ya da otogaz işlemlerine, yine OPET/ SUNPET istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz işlemlerinde kullanılabilen 40 TL chip-para verilir.
Aynı gün içinde yapılacak olan 100 TL ve üzerinde olan ilk işlemler kampanyaya dahil edilmektedir.
Kampanya içerisinde alışverişlerin Axess üyesi OPET/ SUNPET istasyonlarında yer alan Akbank Axess POS cihazları ile işleme alınması gerekir. Aksi takdirde kampanyadan faydalanmak mümkün değildir.
Kampanyadan faydalanabilmek için Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess ve tüm Axess kartlarından birisi bulunmalıdır.
Bank’o Card Axess kartı kampanyaya dahil edilmemiştir.
Kampanya müşteri bazında ilerler. Bir kart kullanıcısı asıl ve ek kartları üzerinden gerçekleştireceği işlemlerin toplamından kampanya için en fazla bir kez olmak üzere toplamda 40 TL Chip para elde edebilir.
Kampanya koşullarına uygun olan her bir alışveriş sonrasında; yapılacak olan alışverişin kaçıncı geçerli olan alışveriş olduğu bilgisi kullanıcı slip örneğinde de belirtilir ve kampanyaya kayıt olmak için mevcut olan cep telefonu numarasına SMS ile gönderilerek müşteriye bilgisi sunulur.
SMS ile mesaj gönderilmemesi ve kullanıcı slibinde bu bilgilerin yer almaması gibi bir durum karşısında Çağrı Merkezi (444 25 25) aranarak kampanya koşullarına uyum sağlanıp sağlanamadığı ya da gerçekleştirilen alışverişin kaçıncı geçerli alışveriş olduğuna dair bilgiler almak mümkün olacaktır.
Kampanya haricinde kazanılmış olan chip-paraların kullanımı ile gerçekleştirilen akaryakıt ya da otogaz işlemleri kampanya dahilinde gösterilmez.
İptal edilmiş alışverişlerde chip-para kazanılan işlemler de iptal edilmektedir.
Elde edilen chip-para’lar hemen karta yüklenir ve yüklendiği andan itibaren 22 Kasım 2017 tarihine dek kampanyaya dahil olan bütün Axess üyesi OPET/ SUNPET istasyonlarında yapılan akaryakıt ya da otogaz işlemlerinde kullanılabilir.
Kullanılmamış chip-para’lar 23 Kasım 2017 tarihinden itibaren geri alınır.

Sahibinden.com ile 100 TL’ye varan chip-para!

Axess ile sahibinden.com‘da 1-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasında tutan alışverişler için 50 TL, 1000 TL ve üzerindeki alışverişler için de 100 TL chip-para verilmektedir.

Kampanyaya katılım için SAHİBİNDEN yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi ya da “Kampanyaya Katıl” sekmesine tıklanması gerekir.

Kampanya ile 01-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde sahibinden.com ile tek seferde yapılan 500-999,99 TL arasında alışverişler için 50 TL, 1000 TL ve üzerindeki alışverişler için de 100 TL chip-para hediye edilmektedir.
Kampanya ile 01-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde Güvenli e-Ticaret ilanlarındaki tek seferde yapılan 500-999,99 TL arasında bulunan alışverişler için 50 TL, 1000 TL ve üzerindeki alışverişler için de 100 TL chip-para hediye edilmektedir.
Kampanya kart bazında değildir, müşteri bazında uygulanır. Her kullanıcı yalnızca bir defa chip-para kazanabilir. Kampanya ile elde edilen en fazla chip-para miktarı 100 TL’dir.
Kampanyaya katılmak için “SAHİBİNDEN” yazarak SMS ile 4566’ya gönderim yapılması gerekir.
Elde edilen chip-para’ların son kullanım tarihi 15 Kasım 2017’dir. Kalan chip-para’lar 16 Kasım 2017 tarihinden itibaren geri alınır.
Kampanya için Axess, Wings, Free, Neo ve de sanal kart kullanımı sağlanmakla birlikte, tek seferde yapılan 500 TL üzerindeki ödeme ve taksitli alışverişlerde geçerli olacak, Bank’O Card Axess kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Elde edilen chip-para’lar aynı gün içerisinde aktarılır.
“Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde bulunan işlemler ve kontör işlemleri için kampanya geçerli olmayacaktır.

Ereyon.com ile 100 TL’ye varan chip-para!

Axess ile ereyon.com‘da 1-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasında tutan alışverişler için 50 TL, 1000 TL ve üzerindeki alışverişler için de 100 TL chip-para verilmektedir.

Kampanyaya katılım için EREYON yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi ya da “Kampanyaya Katıl” sekmesine tıklanması gerekmektedir.

Kampanya ile 01-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde Ereyon.com üzerinden tek seferde yapılan 500-999,99 TL arasında işlemler için 50 TL, 1000 TL ve üzerindeki alışverişler için de 100 TL chip-para verilmektedir.
Kampanyaya katılmak için işlemden önce “EREYON” yazarak SMS ile 4566’ya iletilmesi ya da axess.com.tr adresinde bulunan kampanya bölümündeki “Kampanyaya Katıl” sekmesine tıklanması gerekmektedir. SMS iletimi sonrasında “kayıt oldunuz” mesajı gelmelidir.
Kampanya kart bazında değildir, müşteri bazında gerçekleşir. Her kullanıcı bir defa chip-para elde etme hakkına sahiptir. Kampanya ile kazanılan en fazla chip-para miktarı 100 TL’dir.
Elde edilen chip-paralar aynı gün içerisinde aktarılır.
Elde edilen chip-paraların son kullanım tarihi 15 Kasım 2017’dir. Kalan chip-paralar 16 Kasım 2017 tarihinden itibaren geri alınır.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanmakla birlikte, Bank’O Card Axess dahil edilmemiştir.
Fastpay ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında sayılmaz.
“Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde bulunan işlemler ve kontör işlemlerinde kampanya geçerli olmaz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.