Kapat
Axess'e özel Alfemo'da +6 taksit fırsatı!
Axess Kampanya 104 views 0

Axess’e özel Alfemo’da +6 taksit fırsatı!

Axess, yeni hazırladığı kampanya ile şimdi de mobilya alışverişlerinizde sizde yardımcı oluyor. Kampanyanın adı “Axess’e özel Alfemo’da + 6 taksit fırsatı”. Sınırlı bir süreye baplı olan bu kampanya, yeni evli olan çiftlere oldukça faydalı olacak gibi gözüküyor. 31 Temmuz 2017 tarihine kadar vade farksız 3 ve 6 taksit fırsatı sunuyor. Bu kampanya ile sadece yeni çiftler değil, kendi mobilya takımını yenilemek isteyenler bile bu kampanyadan faydalanabilecek. Ama belirttiğimiz gibi sadece Axess’in seçkin ve özel müşterileri bu kampanyaya dahil olabilecek. Gelin hep beraber kampanyayın detaylarına ve koşullarına bir göz atalım :

Kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olacak ve kampanyaya dahil olan tüm Alfemo işyerlerinde geçerlidir. Ayrıca kampanyaya +6 taksit imkanı vade farksız 3 ve 6 taksitli işlemlerde geçerli olacak. Ayrıca azami taksit sayısı 12 olarak belirlenmiştir. Axess’in kredi kartlarından yalnızca Axess, Wings, Bank O’Card Axess (Odea Bank) ve Free dahil olacaktır. Free kartların bu kampanyaya dahil olmaları durumunda, katılım ücreti kesilecektir. İşlem yapılan kredi kartından işlem başına 2.9 TL olacak ve ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bu kredi kartlarının yanında Business kartlar da +6 taksit kampanyasına dahil olacaktır. Yasal mevzuat kapsamında, mal veya hizmet alımı sonrasında belli bir ücret karşılığında borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit para çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçememektedir. Bu zaman zarfı Axess müşterilerinin kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar satın alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ve kozmetik ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanacaktır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili yapılan harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamayacaktır.

Özetle, mobilya ve ev eşyaları için yapılacak harcamalarda avantajlı fiyatlar ve fırsatlar bizi bekliyor. Bu fırsatları kaçırmayın.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  World Kart ile Yapacağınız Alışverişlerinizde 50 TL Worldpuan Fırsatı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.