Axess kampanya fırsatları Tekzen ortaklığında devam ediyor. Yapı market alışverişleri de e-ticaret sayesinde artık neredeyse giyim veya market alışveriş kadar pratik hale gelmiştir. Ülkemizde yabancı sermayeli bir çok yapı market bulunuyorken, yerli sermaye ile kurulmuş yapı marketlerde görmek mümkün. Bir çok ilde mağazaları bulunan Tekzen markası bu firmalardan biridir. Hem fiziksel mağazaları hem de internet sitesi üzerinden ürünlerini bir çok tüketiciye ulaştırmakta.

Axess kredi kartınız ile 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında tekzen.com.tr e-ticaret web sitesi üzerinden toplamda 250 TL ve üzeri yapacağınız alışveriş harcamanıza 25 TL chip para kazanma fırsatı sunuluyor. tekzen.com.tr adresinde geçerli olacak kampanya detaylarını aşağıda incelemenize sunuyoruz.

tekzen.com.tr Axess kampanya katılım koşulları nelerdir?

Kampanya katılmak için alışveriş yapmadan önce Axess Mobil uygulamasından katılım sağlamanız gerekmetedir. 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Axess kartınız ile tekzen.com.tr web adresinden yapacağınız vade farksız taksitli toplam veya tek çekim 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL chip para kazanmaya hak kazanacaksınız. Bu kampanya müşteri bazında düzenlediği için, bir müşteri kampanya ya sadece bir kez katılım sağlayabilir. Asıl veya ek kartınızla yapacağınız alışverişlerin toplamı 250 TL ve üzeri olduğunda kampanyadan en fazla 25 TL chip para kazanabileceksiniz. Alışveriş esnasında kullandığınız chip para puanları kampanyaya dahil olmayacaktır. Puan kazanımından sonra iptal edilen işlemlerde chip paralar iptal edilecek olup kullanamayacaksınız. Kazanılan 25 TL chip para yukarıda belirtilen koşulların sağlanmasından sonra hemen kartınıza yüklenecektir. 15 Nisan 2018 tarihine kadar yüklenilen puanları hemen Tekzen mağazalarında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanılmayan puanlar 16 Nisan 2018 tarihinde iptal edilecektir. Ticari, Free, Axess, Wings, Neo kredi kartları kampanya kapsamında geçerli kartlardır. Kampanyada asıl ve ek kartlarınızı kullanabilirsiniz. Kampanyaya Bank O’card Axess kredi kartı dahil değildir. Akbank T.A.Ş. bu kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını gizli tutar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!