Axess kampanyalar dahilinde hazırlanmış olan bu kampanyadan çok kolay ve hızlı bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kamapanyaya katılım için Axess Mobil sahibi olmanız ve Teknosa.com'dan 1000 TL alışveriş yapmanız durumunda 100 TL chip-para kazanma hakkına sahipsiniz.

Kampanyanın Katılım Tarihleri?

Bu Axess kampanya 25 Ekim -15 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanyadır. Kampanyaya katılım için öncelikle Akbank tarafından kampanya kayıt şartları hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Daha sonra kampanyaya katılım için katılım butonunu tıklayabilirsiniz. Teknosa.com’dan yapılan alışverişin chip parası kartınıza yüklenecektir. Yüklene bu chip-paraları kullanma süresi ise 22 Kasım 2017 olarak belirtilmiştir. Kullanılmayan chip-paralar 23 Kasım 2017 tarihinde silinecektir.

Bu Kampanyanın Ayrıntıları Nelerdir?

Axess ve Teknosa.com tarafından hazırlanan bu kampanyada kampanyaya Axess Mobil üzerinden kayıt yaptırıldıktan sonra peşin veya taksitli Teknosa.com’dan yapacağınız 1000 TL’lik alışverişlerde 100 chip-para kazanma hakkına sahip olacaksınız. Bu kampanyadan kazandığınız 100 TL chip-parayı yine Teknosa.com’dan yapacağınız alışverişlerde 6 taksit fırsatıyla kullanabileceksiniz. Hazırlanan bu kampanyadan sadece bir kez yararlanma hakkına sahipsiniz ve en fazla 100 TL chip-para kazabilirsiniz. Alışverişin iptali durumunda kazanılan chip-paralar da iptal edilecektir. Sadece bu Axess kampanya dahilinde kazandığınız chip-paraları bu kampanya için kullanabileceksiniz. Bu konuda yer alan yasal mevzuat gereği olarak ürünün satın alınmasının ardından borcun taksitlendirilmesi ile ilgili olarak taksit miktarı on iki ayı geçememektedir. Kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşyalarda altı ay, ulaşım, taşımacılık, konaklama, sağlık hizmetleri, sosyal hizmetlerde dokuz ay olarak taksit uygulanmaktadır. Bunların dışındaki verilen hizmetlerde telekomünikasyon, yemek, gıda, ofis malzemeleri, alkollü içecekler, kozmetik, akaryakıt, hediye kartlar ve hediye çeki şeklindeki harcamalarda taksit uygulanmamaktadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Axess'e özel olarak düzenlenen Teknosa.com'dan yapılacak ilk 1000 TL ve üzeri peşin veya taksitli olarak yapılacak olan alışverişinize 100 TL chip-para hediye verilecektir. Bu kampanyadan yararlanmak için Axess Mobil’den katılılm yapmanız gerekecektir. Kampanyadan yararlanmak için Axess Mobil üzerinden “HEMEN KATIL “ kısmını tıklayabilirsiniz. Bu kısmı tıkladıktan sonra Akbank’tan kayıt olduğunuza dair bir bilginin gelmesinin ardından kampanyaya katılımınız sağlanacaktır. Bu kampanyanın devamı süresince kampanya koşullarının sağlandığı andan itibaren yaptığınız ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Chip- Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve ek kartlar olmak üzere yaralanacaktır. Bu kampanyaya Bank’o Card Axess dahil değildir. Ayrıca Akbank T.A.Ş bu kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!