Axess kampanyalar
olarak hazırlanan bu kampanya kapsamında 30 Kasım 2017 tarihine kadar yapacağınız 4 kez 100 TL ve üzeri miktar alışverişte 50 TL chip para kazanabilirsiniz. Kazanacağınız bu hediye chip para en yüksek 50 TL olabilmektedir.

Axess kampanya katılımı için Axess Mobil’i ziyaret ederek bu konuda gerekli adımları atabilirsiniz. Kampanya Süresi Hakkında Bilgi Axess tarafından düzenlenen bu kampanya 27 Ekim 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında yurtiçinden yapacağınız 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para hediye alacaksınız. Kartınıza yüklenecek olan 50 TL chip paraların kullanım süresi ise başvuruların bitmesinden sonraki 10 gün olarak belirlenmiştir. Bu 10 gün içinde kullanmadığınız hediye chip paralar geri alınacaktır. Kampanyasının Ayrıntıları Axess tarafından hazırlanmış olan bu kampanyadan yararlanmak sizler için oldukça kolay! Kampanyaya katılabilmek için cep telefonunuza veya işlem yapacağınız cihazınıza Axess mobil uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamayı indirdikten sonra Axess mobil üzerinde bulunan “hemen katıl” kısmını tıklayarak bu kampanyaya kayıt yaptırabilirsiniz. Bu kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonraki harcamalarınız kampanya için kullanılacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için yurtiçi harcamalarınızın 4 adet ve 100 TL ve üzeri yapılmış olması gerekmektedir. Bu alışverişlerinizi yaptıktan sonra kazanacağınız chip paraları hemen harcamalısınız. Kampanya bitim tarihinden sonraki 10 gün içinde kullanılmayan chip paralar geri alınacaktır. Bu kampanyadan en fazla kazanabileceğiniz chip-para 50 TL olarak belirlenmiştir.

Axess kampanya olarak bu kampanyadan Axess üyesi kart sahiplerinden sadece bireysel Axess kredi kartı müşterileri yararlanabilmektedir. Wings, Free, Neo, Ticari Kartlar, Ek kartlar ve Bank'O Cars Axess kartları bu kampanyaya dahil edilmemiştir. Bunun yanında sanal kartlar ile yapılan alışverişlerdeki harcamalar bu kampanya dahilindedir. Bu kampanya sadece yurtiçi alışverişlerde geçerlidir. Yapılan alışverişten vazgeçilmesi ve iade işlemlerinde kazanılan chip-paralar iptal edilmektedir. Akbank T.A.Ş bu kampanya ile ilgili değişikjlik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!