Kapat
Axess Mert Optik Kampanya
Axess Kampanya 128 views 0

Axess Mert Optik Kampanya

Axess bu defa Mert Optik ile birlikte kazandırıyor. Akbank’a ait Axess kredi kartı Mert Optik’te 12 aya kadar taksit imkanı sunuyor. Türkiye’nin pek çok ilinde mağazası bulunan Mert Optik’ten yapacağınız alışverişlerinizi Axess kartınız ile 12 ayda ödeyebilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için sizlere şartları sunuyoruz.

Kampanya Detayları

Yapmış olduğunuz alışverişleri 2 ya da 6 taksit arasında Axess ile taksitlendirmeniz durumunda +6 taksit de Akbank aracılığı ile tanımlanmaktadır. 6 Nisan ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya, vade farksız alışverişlerde geçerlidir. Alışverişlerde yapacağınız taksitlerin üzerine eklenecek olan artı taksit imkanları maksimum 12 ay ile sınırlandırılmıştır. Firma kaç taksit imkanı sunuyor ise artı taksit de sunulan taksit sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu kampanyadan ticari kartlar kesinlikle yararlanamamaktadır. Wings, Axess, Free ve Axess exi26 kart sahipleri ile birlikte asıl kart, ek kart ve sanal kart sahipleri kampanyaya dahildir. Free kartlarda kampanyaya katılım için ekstra ücret talep edilir ve ilk ekstreye yansıtılır. Bedel 2.9 TL olarak belirlenmiştir.

Yasalarda yapılan son değişikliklerden sonra taksit seçeneklerinde belirli kıstaslara yer verilmiştir. Yapılan harcamalardan sonra banka aracılığı ile kart taksitlendirmesi maksimum 12 ay olarak belirlenmiştir. Bireysel kullanım amaçlı kredi kartlarında kuyum alışverişleri maksimum 4, elektronik eşya alışverişleri 6, sağlık, uçak bileti, taşımacılık, seyahat acenteleri gibi alışverişler 9 taksit olarak belirlenmiştir. Bu taksit sayıları maksimum taksit sayılarıdır. Kozmetik, market alışverişleri, gıda, alkol vb alışverişlerde taksit uygulaması yoktur.

Akbank kampanya haklarını saklı tutmaktadır. İstediği anda kampanyayı iptal edebilir, durdurabilir ya da değiştirebilir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  QNB Finansbank Wepublic Kampanyası!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.