Akbank tarafından müşterilerine sağlanan
Axess

kart ile Morhipo’dan yapılan alışverişlerde Chip-para kazanma fırsatı sunulmaktadır. Bu fırsattan yararlanabilmek için Morhipo’dan tek seferde 300 TL ve üzerinde alışveriş yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu alışveriş için peşin fiyatına 6 taksit imkânı da sunulmaktadır. Axess ile yapılan 300 TL ve üzerindeki alışverişlerde 50 TL Chip-para hediye olarak verilecektir. Axess ile Chip-para Kazanma Kampanyasının Süresi Axess kampanya kapsamında Morhipo’dan kazanılacak 50 TL tutarındaki Chip-paranın kazanılması için alışverişin 1-31 Aralık tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Bu tarihlerde yapılan ilk 300 TL ve üzerindeki alışverişte kazanılacak olan Chip-paralar aynı gün kartlara yüklenecektir. Morhipo’dan kazanılan Chip-paraların 15 Ocak 2018 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan Chip-paralar 16 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır. Axess ile Chip-para Kazanma ve Bilinmesi Gereken Diğer Hususlar

Bu kampanyadan yararlanarak 50 TL Chip-para kazanmak için alış verişin Axess, Wings, Free, Neo ile yapılması gerekmektedir. Bunların dışında olan ticari kartlarla yapılacak olan alışverişlerde Chip-para verilmemektedir. Akbank ile Morhipo tarafından ortak gerçekleştirilen bu kampanyadan kişiler bir defa yararlanabilmektedir. Yani birden fazla karta sahip olan kişiler her kart için ayrı chip-para kazanamamakta olup Morhipo’dan yapılacak olan ilk 300 TL ve üzeri alışverişin yapıldığı karta Chip-para yüklenecektir. Morhipo.com adresinden yapılacak olan alışverişlerde ayrıca peşin fiyatına taksit imkânı da sunulmaktadır. Dileyen müşteriler harcamalarını 3 ay ya da 6 ay taksitlendirerek bu şekilde ödeme yapabilmektedir. Taksit imkânından yaralanacak Akbank tarafından müşterilerine sağlanan kart sayısı daha fazladır. Taksit fırsatından Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess kullanan kişilerde yararlanabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (2)

Levent Eraydın

22 Ocak 2018, 01:18

Morhipo kurulduğundan beri alışveriş yaparım bir kere çok profesyonel çalışıyorlar kurumsal yapıları var ve müşteri temcilsilerinin müşteriyle ilişkileri oldukça iyi şirket içi eğitim iyi verilmiş çalışanlara.

Cevap Ver

nadide erol

20 Ocak 2018, 08:39

E-ticaret sistemini en iyi oturtmuş yer bana göre hem reklamlarını iyi yapıyorlar hemde ürünü çok hızlı teslim ediyorlar. Parfüm konusunda pek başarılı olduklarını söyleyemem.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!