Axess kampanya fırsatları Metro Gross market ortaklığı ile devam ediyor. 15 Mart – 11 Nisan 2018 tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile Metro Toptan Marketlerinden tek seferde 300 TL ve üzeri yapacağınız harcamalarınızda 30 TL chip para kampanya fırsatı sunuluyor.

Axess ile Metro Toptan marketlerden chip para kazanma fırsatından yararlanmak için bankaya kayıtlı cep telefonunuz ile 4566’ya

METRO yazarak SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Axess Mobil uygulaması kullananlar ise ilgili kampanya ekranına giderek HEMEN KATIL butonuna tıklamaları gerekmektedir. Tüzel kişiler Axess Mobil uygulamayı kullanamadıkları için sadece SMS yoluyla kampanyaya katılım sağlayabilirler. Şahıs şirket sahipleri ticari veya bireysel kredi kartları ile kampanyaya katılabilirler.

Kampanya 15 Mart – 11 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya müşteri bazında uygulanacağı için, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir. Kampanyadan 11 Nisan 2018 saat 23:59’dan sonra yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Alışverişinizden sonra aynı gün içinde kartınıza yüklenecek 30 TL chip para’nın son kullanım tarihi 18 Nisan 2018’dir. Kullanmadığınız chip paralar 21 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyadan kazanılan chip para, yaptığınız iade veya iptal işleminden sonra geri alınacaktır. Eğer bu süreçte kazandığınız chip para’yı harcamanız durumunda chip para kartınıza borç olarak yazılacaktır. Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir. Wings, Free kart, Neo kartlar, Wings Business, Axess ve Axess Business kartları kampanya dahilinde kullanılabilecektir. Kampanya devam ettiği sürede kampanya şartlarının sağlandığı ilk harcamanızdan chip para kazanamı sağlanacaktır. Axess kampanya fırsatına SMS ile katılım sağlayan müşterilerin SMS gönderim ücreti tüm operatörlerce (KDV ve ÖİV dahil) 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir. Metro Market ve Akbank T.A.Ş. kampanyayı sonlandırma ve değiştirme haklarını gizli tutar.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!