Kapat
Axess Boyner Kampanyası
Axess Kampanya 128 views 0

Axess Boyner Kampanyası

Bildiğiniz üzere kredi kartlarına ait kampanyalar, müşterileri en çok cezbeden kampanyalar arasında yer almaktadır. Ek taksit imkanları, peşin fiyatına taksitler, bedava bonuslar müşterilerin kart seçiminde en çok dikkat ettiği noktalar arasında yer almaktadır. Günümüzde alışveriş için büyük bir araç haline gelen kredi kartlarında Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’a ait Axess kredi kartının avantajlarının bi hayli fazla olduğu da tartışılmaz bir gerçektir. Axess ile 2017 yılında yine çok farklı bir kampanya müşteriler ile buluşuyor. Boyner ve Akbank’ın birlikte yürütmüş olduğu kampanyada Boyner’den gerçekleştirilen alışverişlerde 9 taksit imkanı müşterilere sunulmakta. Kampanyaya ait diğer detaylar ise şöyle:

Kampanya 01.01.2017 ile 31.12.2017 tarihine kadar Boyner’den yapılan alışverişlerde geçerlidir. Müşteriler Boyner online mağazası olan www.boyner.com.tr adresinden ya da Boyner mağazalarından gerçekleştirecekleri Axess kartları ile 9 taksit imkanından faydalanabilmektedir. Axess, Free, Axess exi26 ve Wings kart kullanıcıları asıl ya da ek kartları ile kampanyadan faydalanabilirken, Odea Bank’a ait Bank’o Card Axess de kampanyaya dahildir. Yasalarda yapılan son değişikliklerden sonra taksit seçeneklerinde belirli kıstaslara yer verilmiştir. Yapılan harcamalardan sonra banka aracılığı ile kart taksitlendirmesi maksimum 12 ay olarak belirlenmiştir. Bireysel kullanım amaçlı kredi kartlarında kuyum alışverişleri maksimum 4, elektronik eşya alışverişleri 6, sağlık, uçak bileti, taşımacılık, seyahat acenteleri gibi alışverişler 9 taksit olarak belirlenmiştir. Bu taksit sayıları maksimum taksit sayılarıdır. Kozmetik, market alışverişleri, gıda, alkol vb alışverişlerde taksit uygulaması yoktur.

Akbank, kampanya ile ilgili tüm haklarını saklı tutmaktadır. İstediği zaman kampanyayı sonlandırabilir, değiştirebilir ya da iptal edebilir.

Siz de 9 taksit imkanından yararlanmak istiyorsanız size en yakın Boyner mağazasından ya da www.boyner.com.tr adresinden Axess kartınız ile kampanya süresinde alışverişinizi yapın, 9 taksit imkanını kaçırmayın. Keyifli alışverişler…

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Ziraat Bankası Eskihisar Topçular Fırsatı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.