Kapat
Atlasglobal ile Avantajlı Uçuş Fırsatları
Atlas Global Kampanyaları 349 views 0

Atlas Global’dan Odea Bank ile 5000 mil puan

Atlas Global’in birbirinden avantajlı kampanyaları arasında bu kez Odea Bank ile ortak çalışması olan mil puan kampanyası yer alıyor. Havacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan Atlas Global bu sayede sizi dilediğiniz yere ücretsiz götürme fırsatı sunuyor. Siz de planladığınız tatillerden ya da gezip görmek istediğiniz ülkelerden geri kalmak istemiyorsanız hemen kampanyaya katılın. Bank’o Atlas ile kartınız mil puanlarla dolsun.

Odea Banka ait Bank’o Atlas karta başvuru yaptığınızda onaylanan kartınız size 5.000 Mil puan yüklü olarak teslim edilmektedir. Bu mil puanları Atlas Global bünyesinde istediğiniz uçak biletini almak yönünde kullanabilirsiniz. Bu mil puanlar sayesinde uçmalara doyamayacaksınız. Atlas Global’e ait çağrı merkezinden ya da web sitesi üzerinden dilediğiniz bileti anında alabilirsiniz. Hem de ekonomi ya da business uçma imkanını da bu kampanya dahilinde yakalayabileceksiniz. Seçim sizin!

Kampanya Şartları:

Kredi kartınız onaylandığı anda gidiş yurt içi bileti değerindeki 5000 mil puan kartınıza tanımlanmaktadır. Kartınıza tanımlanan milleri yurtiçi ya da yurt dışı herhangi bir biletin alımında kullanabilirsiniz. Kullanıcılar gidiş ve dönüş bileti almak istediklerinde mil puanlar yetersiz kalırsa müşterinin kart limitinin en fazla 4 katı olacak şekilde avans mil puan kullanılabilmektedir. Bilet alışverişi sırasında vergi ya da ek ödeme gibi masraflar tamamen müşteriye aittir. Karta başvuru yapmak yeterli değildir. Sadece kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilecek ve mil puanları yüklenecektir. Her müşteri kampanyadan 1 defa yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında yüklenen mil puanlar kullanıldıktan sonra, kartın aktif olmasını takip eden 12 ay içerisinde kart kullanıcı tarafından iptal ettirilirse, bilet değeri kullanıcıdan tahsil edilmektedir. Bu sebeple kartın 12 ay aktif kalması koşulu, kampanya şartları arasında yer almaktadır. Odea Bank’a ait olan bu kampanyayı banka, değiştirebilir ya da sonlandırabilir. Kampanya ile ilgili tüm haklar saklıdır.

Siz de Odea Bank ile uçuş ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız, Odea Bank müşteri hizmetlerinden, şubelerden ya da internet bankacılığından Bank’o Atlas başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Bank’o Atlas’lı olun, Atlas Global’e ait ayrıcalıkları Odea Bank eşliğinde yaşayın.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Garanti Bankası ile Sea Life İstanbul'da İndirim Fırsatı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.