Kapat
Atlasglobal ile Avantajlı Uçuş Fırsatları
Atlas Global Kampanyaları 156 views 0

Atlas Global Zubizu’ya Özel Ayrıcalıklar

Atlas Global’in birbirinden özel ayrıcalıkları devam ediyor. Havacılık sektörünün önde gelen firmalarından Atlas Global, bu defa Zubizu ile yapmış olduğu anlaşma ile müşterilerine bambaşka avantajlar sağlıyor. 31.05.2017 tarihine kadar Atlas Global’den alacağınız biletler sayesinde Zubizu’dan çok özel indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken uçuş biletinizi almak ve fırsatlardan yararlanmak. Kampanya detayları ise şöyle:

Müşteriler Atlas Global’den yapacakları 150 TL’ve üstü yurtiçine ait uçuş bileti alımlarında Zubizu’dan %10 indirim hakkı elde ediyor. İzmir yönünden Antalya’ya, Adana yönünden Trabzon’a Türkiye’nin dört bir tarafına Atlas Global aracılığı ile yapılan uçuşlar daha ayrıcalıklı ve çok daha benzersiz. Eğer Atlas Global’den gidiş-dönüş yurt dışı bilet alımı gerçekleştirirseniz de %10 indirim hakkı kazanıyorsunuz. Gezmek istediğiniz ya da tatil yapmak istediğiniz ülkeleri seçin, biletinizi alın hem Zubizu’dan indirim hakkı elde edin hem de Atlas Global farkıyla keyifli uçun. Ekonomi plus veya business class ile yapacağınız uçuşlarda lezzetli ikramlar, geniş koltuk mesafesi ve ekstra bagaj hakkı gibi pek çok ayrıcalığıda Atlas Global farkıyla yaşayın. Business class uçak bileti satın aldığınızda da 50 TL indirim hakkı elde edin.

01.05.2017 – 31.05.2017 tarihleri arasında yapacağınız bilet alışverişleri için geçerlidir. www.atlasglb.com sitesi üzerinden Zubizu’ya ait kampanya kodunun girilmesi sonucu geçerlidir. Kampanya yurt içi ekonomi plus uçuş bileti satın alımlarında %10 indirim hakkı sağlar. Aynı zamanda 150 TL ve üzeri bilet alımlarında da geçerlidir. Bu kampanya kişiye özel farklı kampanyalarla birleştirilemez. Zubizu ile Atlas Global’in ortak kampanyası olan bu kampanyada bu iki firma da kampanyanın koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Atlas Global’e ait tüm yurt içi uçuşlarında alınacak olan business class biletlerinde ise 50 TL indirim sağlanır. www.atlasglb.com adresi üzerinden Zubizu’ya ait QR kodunun telefon ya da web sitesi üzerinden girilmesi sonucu alınan biletlerde geçerlidir. Bu kampanyadan müşteriler yalnızca bir defa yararlanabilir. Maksimum kazanılabilecek puan 2.500 ile sınırlıdır. Zubizu ve Atlas Global kampanyaya ait bütün hakları saklı tutmaktadır. Kampanyayı değiştirebilir, sonlandırabilir ya da iptal edebilir. Web sitesi, mobil uygulama gibi alanlardan alınacak biletler de geçerlidir.

İyi uçuşlar.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Peugeot 308 Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.