Kapat
Anadolujet Bahar Kampanyası 69.99 TL
Anadolu Jet Kampanyaları 93 views 0

Anadolu Jet Bahar Kampanyası 69.99 TL

Anadolu Jet Müşterileri baharı değişik avantajlarla karşılıyor.Her yıl, hatta her mevsim yepyeni kampanyalar yapan bu uçuş firmasını yakından takip ediyoruz. Kalitesi ve güleryüzlü ekibi ile önde gelen firmalar arasında yer aldığını da yorumlardan takip edebilirsiniz. Uçmayı seven tüm müşteriler için birbirinden farklı kampanyalar sunan Anadolu Jet bu defa 69.99 TL’den başlayan fiyatlarla baharı müjdeliyor. 01.04.2017 ve 22.06.2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada Türkiye’nin pek çok ili de kapsam içine giriyor.

Kampanyaya Ankara’dan Karşılıklı Uçuş İçin Dahil Olan İller; Adana, Adıyaman, Alanya, Antalya, Bingöl, Bodrum, Çanakkale, Dalaman, Diyarbakır, Erzincan, Gaziantep, Hatay, İzmir, Malatya, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon.

Kampanyaya İstanbul’dan Karşılıklı Uçuş için Dahil Olan İller; Adana, İzmir, Bodrum, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Amasya, Konya, Malatya, Nevşehir, Samsun ve Sivas

Kampanyaya Trabzon’dan Karşılıklı Uçuş İçin Dahil Olan İller arasında ise Kocaeli yer almaktadır.

22 Haziran tarihine kadar Anadolu Jet’ten alınan biletler kampanyaya dahildir. Anadolu Jet’in internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden alınan biletler de kampanya kapsamında yer almaktadır. Bu kapsamda alınan biletlerin iadesi, iptali ya da değişiminde orijinalde uygulanan kurallar ne ise o geçerlidir. Belli hatlar için belirlenen 69.000 adet koltuk yalnızca 69.99 TL ile satışa sunulacaktır. Anadolu Jet firması bu kapsamda kampanya ile ilgili her türlü koşulu saklı tutmaktadır. Değişiklik yapma, sonlandırma konusunda özgürdür.

Kampanya ile ilgili tüm detayları www.anadolujet.com adresinden bulabilirsiniz. Siz de uçmayı seviyorsanız 22 Hazirana’a kadar acele edin, stoklarla sınırlı olan koltukları kaçırmayın. Özellikle yaz tatiline gidilecek olan bu dönemde 69.99 TL gibi uygun bir fiyata uçmanın keyfini tadın.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Sanal Kredi Kartı Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.