Anadolu Jet Bilet Sorgulama Nasıl Yapılır?

Anadolu Jet Bilet Sorgulama Nasıl Yapılır?

Anadolujet; tüm Türkiye’yi birbirine bağlamak, ulaşımı kolaylaştırmak, hava yolu taşımacılığını tercih etmek isteyen kişilere daha ekonomik hizmet sunmak amacıyla 2008 yılında Ankara’da kurulan bir hava yolu şirketidir. Hava yolu taşımacılığını geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla kurulan Anadolujet, Türk Hava Yolları’na bağlı olarak çalışıyor.

Teknolojik olanakları kullanarak yaratıcı ve yenilikçi hizmetler geliştiren Anadolujet kurulum aşamasında 5 uçaktan oluşan filosu ile yola çıkıyor. Kuruluşundan itibaren; filosunu yaklaşık 7 katına kadar genişletmeyi başaran Anadolujet, 70e yakın noktaya ulaşım sağlayarak 60 milyona yakın kişinin emniyetli bir şekilde hava yolu aracılığı ile ulaşımını gerçekleştirmiştir. Uçuş ağını her geçen gün büyüterek daha çok kişiyi ekonomik ve kaliteli hizmetle buluşturan Anadolujet büyümeye devam ediyor.

Yolcularına ücretsiz bagaj hakkı ve ücretsiz ikram hizmeti sunan Anadolujet birçok ek ücretli hizmetle de yolcularını buluşturuyor. Otopark hizmeti, özel bekleme salonları, ekonomik taşıt kiralama imkanı ve otel rezervasyonu gibi ek hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini ve konforunu sağlamayı amaç ediniyor. Anadolujet’in kendi internet sitesi www.anadolujet.com.tr üzerinden, diğer taşımacılık sitelerinden, bilet acentelerinden Anadolu jet bilet sorgulama işlemini gerçekleştirilebiliyor.

Anadolujet Bilet Rezervasyonu ve Bilet Satışı

Yolcular; gitmek istedikleri güzergah ve tarihte yapılacak olan uçuş bilgilerine internet üzerinden ve ya mobil uygulamalardan sorgulama yaparak kolayca ulaşabiliyor. www.anadolujet.com.tr sitesi üzerinden seyahatin gidiş ve geliş konumları, tarih bilgisi ve yolcu sayısı girilerek uçuş bilgileri görüntülenebiliyor. Görüntülenen seferlerden uygun olan sefer seçilerek rezervasyon ve ya satın alma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Uçuştan en az 72 saat önce rezervasyon yapılabiliyor.

Ayrıca yolcular rezervasyon ve satış işlemlerini Anadolujet Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları satış ofisleri ve seyahat acenteleri üzerinden de yapabiliyor. Satın alma işlemi yine Anadolujet internet sitesinden ‘öde ve uç’ sekmesi tıklanarak anlaşmalı banka kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Yine bunun yanı sıra Anadolujet çağrı merkezi aranarak ve ya THY satış ofislerinden de biletleme işlemi gerçekleştirilebilir.

Anadolujet’in Yolcularına Sunduğu İndirimler

Anadolujet ekonomik ücretlerine ilaveten yolcularına bazı özel indirimler de sunuyor. Anadolujet %40 ve üzerinde engele sahip yolculara %20 oranında indirim sağlıyor. İndirimli bilet almak isteyen engelli yolcular engelli kimlik kartı, sağlık raporu ya da engelli yazısı bulunan kimlik kartı ile müracaat ederek indirimden yararlanabilir. 2 yaşını doldurmamış bebekler için de sabit ücret politikası geliştiren Anadolujet, tek yön uçuşlarda 29 TL, aktarmalı uçuşlarda 39 TL fiyat uyguluyor.

Anadolujet 2 yaş ile 12 yaş arası çocuklar için de %10 indirim imkanı sunuyor. 13-25 yaş aralığındaki gençler de Anadolujet üzerinden Jetgenç sistemine üyelik sağlayarak %20 indirimden yararlanabiliyorlar. Jetgenç indirimi sadece Anadolujet internet sitesi ya da mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilen bilet alım işlemlerinde kullanılabiliyor. Bilet sınıfına göre diğer indirim oranları Anadolujet internet sitesi üzerinden görüntülenebiliyor. Anadolujet ayrıca dönem dönem daha ekonomik bilet almaya olanak sağlayan fırsat ve kampanyalar geliştirerek yolcularına sunuyor.

Jetgenç Nedir ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN