Kapat
A101 ve BİM Marketlerde Ucuz Et Dönemi
A101 Aktüel Ürünler 79 views 2

A101 ve BİM Marketlerde Ucuz Et Dönemi

Et en temel besin maddesidir. Ancak özellikle son zamanlarda etin pahalı olması pek çok vatandaşın et satın alamamasına neden olmaktadır. Zira et fiyatları çok artmış durumdadır. Bu durumun oluşmasında pek çok farklı neden etkili olmaktadır. Son dönemde hükümetin et fiyatlarını düşürmek için harekete geçmesi sonrasında bazı alternatif seçenekler de vatandaşlara sunulmaya başlamıştır. Bu doğrultuda BİM market ve A101 market gibi marketler zincirleri vasıtasıyla ucuz etin piyasaya sürülmesi gündeme gelmiştir. BİM marketler zinciri esasında pek çok farklı ürünün uygun fiyata müşterilere sunulduğu bir marketler zinciri olarak tanımlanmaktadır. Ucuz etlerin BİM marketlerinde satışa başlıyor olması BİM marketlerinin bu unvanı ne kadar hak ettiğini de göstermesi bakımından önemli olmaktadır.

A101 Market de Ucuz Et Satışı

Ucuz et satışı konusunda müşterilerine uygun fiyatlı seçenekler sunan A101 market, ülkemizde ucuz etin piyasaya sunulmasında etkili olan iki marketten birisi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. A101 market de tıpkı BİM market gibi piyasaya çok farklı ürünleri uygun fiyatlı olarak sunmasıyla ün yapmıştır. Bu doğrultuda yakın zamandan bu yana ucuz etlerin A101 marketlerinde de satılmaya başladığı bilinmektedir. Yarım kiloluk ya da 1 kiloluk paketler halinde satılan ucuz etlere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu durumun oluşmasında A101 deki fiyatların piyasaya göre çok daha uygun fiyatlı olması etkili olmaktadır.

Ucuz Et Vitrinlerdeki Yerini Aldı

Hükümetin son atağı ile ucuz et artık A101 ve BİM marketlerinde satılmaya başladı. İlk günden bu güne kadar ucuz ete olan ilginin sürekli arttığı da bilinmektedir. Ucuz etlerin piyasaya sunulmasına paralel olarak diğer et satıcılarının da fiyatlarının aşağı yönde ilerlemesi söz konusu olmaktadır. Piyasadaki pahalı etin önüne böyle geçilmek hedeflenmektedir. Ucuz etin şimdilik stoklarla sınırlı olması, A101 ve BİM marketlerinde ucuz etin çabuk tükenmesine neden oldu. Bu durumun önüne geçilmesi için ise et ithalatına daha fazla hız verilmesi amaçlanmaktadır. Böylece BİM ve A101 marketlerinde müşterilere sunulan ucuz et stokunun artırılması amaçlanmaktadır.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Bim 11 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler

“A101 ve BİM Marketlerde Ucuz Et Dönemi” üzerine 2 yorum

  1. ramazan kalender dedi ki:

    Ucuz et satılıyor olması çok iyi alamayan insanlar için fakat miktarı az hemen tükeniyor ve marketlerde bulunmuyor ya bunun miktarını arttırsınlar ya da ülkemizde satılan etleri biraz ucuzlaştırsınlar

  2. müge dişli dedi ki:

    Bu ucuz etler güvenlimidir acaba ? İnsanın içinde şüphe kalıyor ne etidir diye. Birde sadece Bim markettemi satılıyor ucuz et diğer marketlerde bulma şansımız yokmu acaba ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.