A101 4 Haziran 2020 aktüel broşürünü duyurdu. A101 indirim broşürü toplamda 10 sayfadan ve onlarca üründen oluşmaktadır. Broşürde iki adet televizyon kampanyası ilk gözümüze çarpan fırsatlar oldu. Aktüel broşürde ayrıca yine iki adet buzdolabı kapmayısı görmekteyiz. Bu ürünlerin yanında ev temizlik ürünleri, el hijyen ürünleri, araçlar için elektronik ve aksesuar ürünleri, çocuk giyim ve kadın iç giyim ürünleri başta olmak üzere çeşitli kategorilerde kampanya bulunuyor.

A101 Televizyon Kampanyaları

4 Haziran tarihi itibariyle başlayan 164 cm (65’’) Toshiba 4K Ultra HD Smart LED televizyon kampanyası detaylarını inceleyelim. Ürün Vestel servis garatisiyle satılıyor. Bu önemli bir ayrıntı. Cihazı hangi servis kuracak yada arızalandığında muhattap kim olacak bunun bilinmesi çok önemli. Cihazda Smart TV özelliği bulunuyor. Buda demek oluyor ki Netflix ve Youtube gibi online kanalları sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiz.

Cihazda 3 HDMI giriş, Dahili Wi-Fi, 2 USB giriş bulunmakta. Cihazda yarıca Wireless Display özelliği bulunmakta. Bu özellik ne işe yarıyor diye sorabilirsiniz. Telefonunuzda ki bir görüntüyü TV’ye aktarmaya yarayan bir teknolojidir kısacası. Toshiba 4K Ultra HD Smart LED TV’yi A101 aktüel kampanyasından 4.799 TL fiyat ve vade farklı 6 taksit imkanı ile alabilirsiniz. Unutmadan belirtelim cihazı aldığınızda ücretsiz teslimat ve kurulum yapılıyor. Toshiba televizyonun taksitli fiyatı 4.991 TL’dir.

Diğer bir A101 televizyon kampayası ise, HI-LEVEL 102 cm(40’’) Android işletim sistemeni sahip Smart uydu alıcılı LED TV. SUNNY markasının 2 yıl garantisi ile satılmakta olan bu televizyon, 1080p ekran çözünürlüğüne sahiptir. Cihazın diğer özelliklerine bakacak olursak; Dahili uydu alıcı, 400 Hz yenileme hızı, Wi-Fi internet bağlantısı, 2x8 W ses çıkış gücü, 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB girişi, USB Media özelliği ve kablosuz görüntü aktarma özellikleri bulunuyor. Bu televizyone 1.449 TL ve vade farklı 12 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. HI-LEVEL televizyonun taksitli fiyatı 1.529 TL’dir.

A101 Buzdolabı Kampanyaları

Evde ihtiyaç duyduğumuz elektrikli cihazların kampanyaları devamlı olarak A101 aktüel broşürlerinde yerini alıyor. Bu hafta biri standart diğeri mini buzdolabı olmak üzere iki adet fırsat karşımıza çıkıyor. Bu fırsatlardan ilki SEG SNF 4500 A+ modeline sahip No-Frost buzdolabı kampanyası. Seg marka buzdolabına Vestel servis garantisi ile 1.999 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz, ürün satın aldığınızda teslimatı 10 iş günü içinde yapılıyor. Ayrıca ücretsiz teslimat ve kurulumda bu ücrete dahildir.

Diğer buzdolabı kampanyası ise, REGAL Büro Tipi 90 Lt. Brüt iç hacime sahip budolabı. Bu cihazda 2 adet soğutucu raf sayısı ve değiştirilebilir kapı yönü özellikleri bulunuyor. 2 Yıl Vestel garantisi ile satılan bu buzdolabını 579.00 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

A101 4 Haziran 2020 Aktüel Broşüründe Yer Alan Diğer Kampanyalar

A101 aktüel indirim broşüründe araç sahibi bir çok kişinin beklediği uygun fiyatlı ürün kampanyaları mevcut. Görüntülü multi medya ürünlerden Oto teybine, Lastik tamir kitinden FM Transmitter ürünlerine kadar çeşitli ürünlerde fırsatlar sizleri bekliyor. Aracına paspas almak isteyen veya araçına koltuk kılıfı almak isteyenler bu A101 indirim kampanyaları tam size göre.

Elektrikli ürün fırsatları bitti mi tabii ki hayır. Arzum Elektrikli Dik Süpürge, Schafer Tost Makinesi, SUNNY El Mikseri, kiwi Şarjlı Su Pompası ve Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi yine sizleri bekleyen uygun fiyatlı fırsatlar sunuyor. A101 aktüel broşüründe burada belirtemediğimiz daha onlarca üründe uygun fiyat sizleri bekliyor. A101 4 Haziran 2020 aktüel broşüründe yer alan diğer ürünleri görsellerden inceleybilirsiniz.

A101 4 Haziran 2020 Aktüel Fırsatları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!