A101 11 Haziran 2020 indirim fırsatlarında hangi ürünlere yer verileceği belli oldu. A101 aktüel kampanyalarından yararlanmak isteyenler için çok çeşitli kategorilerde ürünler sizleri bekliyor. İndirim marketlerinin hemen hemen her hafta yer verdiği televizyon kampanyası bu hafta üç farklı markadan geliyor. Televizyon almak gibi bir düşünceniz varsa boyut olarakta, özellik olarakta bu üç marka ihtiyacınıza mutlaka cevap verecektir diye düşünüyoruz.

A101 11 Haziran 2020 Televizyon Kampanyaları

A101 bu hafta SAMSUNG, ELTON ve HI-LEVEL markalarına ait 55’’, 49’’ ve 32’’ olmak üzere üç farklı boyutta seçenek sunuyorlar. Aşağıda üç markanın televizyon özelliklerini sizin için detaylandırdık.

SAMSUNG 55RU7300 55’’ 4K UHD CURVED TV

İnce dizayna ve kavisli ekrana sahip bu televizyonda 2 adet USB giriş, 3adet HDMI giriş bulunmakta. Iyi denebilecek seviyede 20 W ses çıkış gücüne sahip televizyonda artı olarak Ekran aynalama özelliği bulunmaktadır. Cihazı 2 Yıl SAMSUNG Türkiye ganratili olarak 4.499 TL fiyattan satın alabilirsiniz. Cihazın vade farklı 6 taksit fiyatı ise 4.679 TL’dir.

Bim 12 Haziran 2020 İndirim Fırsatları Kataloğu Yayımlandı!

HI-LEVEL 49’’ ULTRA HD ANDROID SMART LED TV

124cm ekran boyutuna sahip bu televizyonda, 1000 Hz ekran yenileme, 3 adet HDMI giriş, 2 adet USB giriş ve SPDIF dijital ses çıkışı bulunmaktadır. Televizyonda 4 çekirdekli Android işlemci, Dahili uydu alıcı ve Dahili Wi-Fi bulunmaktadır. Bu cihazı 2 yıl SUNNY garantisi ile 2.099 TL fiyattan satın alabilirsiniz. Ürünün vade farklı 12 taksitli fiyatı ise 2.215 TL’dir.

 • Dahili UHD uydu alıcılı
 • 5 mm çerçeve ile daha geniş ekran görüşü
 • Ekran Yenileme 1000 Hz
 • 2 adet USB girişi
 • 3 adet HDMI girişi
 • Kablosuz görüntü aktarma
 • SPDIF ses çıkışı
 • 4 çekirdekli Android işlemci
 • Dahili wi-fi
 • 4 K Ultra HD
 • Smart TV
 • Üretim Yeri: Türkiye

ELTON EL32DAL502 32’’ UYDU ALICILI LED TV

Bu haftanın üçüncü televizyon kampanyası ELTON markasından geliyor. Bu üründe 2 yıl SUNNY garantisi ile satılmaktadır. Dahili uydu alıcıya sahip televizyonda, 200 hz ekran yenileme hızı, 2x8 W ses çıkış gücü, adet HDMI girişi, 1 adet USB girişi ve SCART bağlantı girişi bulunmaktadır. Bu ürünü peşin 899 TL’ye 12 takstile 949 TL’ye satın alabilirsiniz.

A101 SEG Beyaz Eşya Kampanyaları

A101 her kategoriden ev ihtiyaçlarımızı karşılamaya devam ediyor. Sırada beyaz eşya kampanyaları var. SEG SDF 2451 M modeline sahip Derin Dondurucu ürünü ile başlayalım. Cihazda, 2 adet dondurucu bölme, 4 adet dondurucu çekmece ve yönü değiştirilebilir kapı açılış özelliği bulunuyor. 220 lt. Brüt hacime sahip derin dondurucu A+ Sınıfı enerji tüketimine sahiptir. 2 yıl Vestel Garantisi ile satılan bu derin dondurucuyu satın aldığınızda Ücretsiz Teslimat ve Kurulum seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ürünün peşin fiyatı 1.199 TL, vade farklı 9 taksitli satış fiyatı ise 1.265 TL’dir.

SEG markasının ikinci kampanyasına geldi sıra. SEG 9100 Çamaşır Makinesi kampanyasından bahsetmek istiyoruz sizlere. 9 KG. Yıkama kapasi ve 1000 Devir motor gücüne sahip bu çamaşır makinesinde, A++ Enerji sınıfı, Çocuk kilidi, 15 program, 15 dk. Hızlı yıkama, ön yıkama, led gösterge ve zaman erteleme özellikleri mevcut. Makineyi 2 yıl Vestel Garantili olarak peşin 1.449 TL’ye, 9 taksit vade farklı olarak 1.529 TL’ye satın alabileceksiniz. Bu üründe de ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği bulunmakta.

Üçüncü SEG ürün kampanyası ise, SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi için geliyor. A++ enerji sınıfında yer alan üründe, 12 kişilik yıkama kapasitesi, 4 programlı, 12 lt. Su tüketimi, Eko program, zaman ertelem fonksiyonu, su taşma emniyeti, tuz ve parlatıcı göstergesi, yıkama adımları göstergesi ve az bulaşık seçeneği özellikleri bulunuyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği ile bu ürünü peşin 1.149 TL’ye, 9 taksit seçeneği ile 1.213 TL’ye satın alabilirsiniz.

A101 Su Arıtma Cihazı Kampanyası

Su arıtma cihazları günümüzde her evde yerini almış durumda. Çeşitli versiyon ve fiyatlarda bulunabilen bu cihazları bir çok marka üretmektedir. Son yıllarda mutfak tezgahlarımıza monte edilebilen musluklar sayesinde rahatça kullanabildiğimiz bu cihazlardan birini tanıtmak istiyoruz sizlere.

BMB TECHNOLOGY R0-10 +Alkalin+Detox Su Arıtma Cihazı 11 Haziran 2020 tarihi itibariyle A101 aktüel kampanyalarında ki yerini almış durumda. Bu üründe, Toplam 7 adet filtre bulunmakta. Yumuşak su ve yüksek PH seviyesinde su üretme, Saatte 5 lt. Kadar su arıta bilme özelliklerine sahiptir. Elektrik gerektirmeden çalışan bu cihazı mutfak tezgahınızın altına rahatça yerleştirebilirsiniz. 6 ila 12 ay filre ömrüne sahip bu cihazı 2 yıl garantili olarak 599 TL peşin, 632 TL taksitle satın alabilirsiniz.

A101 Cep Telefonu ve Aksesuar Aktüel Kampanyaları

A101 market televizyonlara yaptığı kampanyalar kadar cep telefonu kampanyalarınada önem vermektedir. Bu hafta bizlere Samsung Galaxy A2 Core modeline sahip cep telefonunu 999 TL’den alma şansı sunuyor. Cihaz 2 yıl Türkiye garantili olarak satılmaktadır.

Hemen hemen her cep telefonu kullanıcısının iki önemli noktada ihtiyaçları bulunuyor. Müzik dinlemek ve telefonun şarjını mümkün mertebe dolu tutmak. Bu hafta ki A101 aktüel kampanyasında bu iki önemli hityacı karşılayacak ürünler bulunmakta. Sizlere iki adet kulaklıktan bahsedeceğiz. Birincisi Samsung Bluetooth Kulaklık çeşitleri, diğeri ise GoSmart marka kulak içi kulaklık.

Samsung Bluetooth kulaklık, 5 saate kadar dinleme süresi veriyor. Manyetik kulaklık başlıkları ile bu ürünü peşin 99.95 TL’ye satın alabilirsiniz. GoSmart Kulak İçi Kulaklık ise, Tün iOs, android, Windows Mobile işletim sistemine sahip cep telefonları ve müzik çalarlarla uyumludur. Kulaklığı 2 yıl garantili olarak 9.95 TL’ye satın alabilirsiniz.

Günümüzde cep telefonları ne kadar gelişsede uzun saatler hatta günler giden telefon bataryaları maalesef beklenildiği ölçüde gelişmedi. Bundan dolayı bu ihtiyacı karşılayacak çözüm olarak taşınablir Powerbank cihazları ortaya çıkmıştır. Taşınabilir pil olarak adlandıracağımız bu cihazlar telefonumuzu şarj edebileceğimiz bir ortam olmadığında takıp şarj ihtiyacımızı karşılayabilecek cihazlar olarak piyasada ki yerini almıştır. GoSmart markasının 10.000 mAh kapasitesine sahip cihazda, 2 adet USB çıkış, Mikro USB ve Type-C girişi bulunmaktadır. Cihazı 2 yıl garantili olarak 44.95 TL’den satın alabilirsiniz.

11 Haziran 2020 A101 aktüel broşüründe bahsedeceğimiz aslında daha onlarca ürün bulunmakta. Tost makinesi, Saç Düzleştirici, Bluetooth Hoparlör, Tatilcile için şişme havuz, şişme deniz yatakları, yüzücü gözlükleri, Plaj havluları, mutfağımız için porselen takımı, bardak setleri, banyo dolapları ve kirli çamaşır sepetlerri gibi daha onlarca ürün sizleri bekliyor.

A101 11 Haziran 2020 Aktüel Fırsatları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!