Maximum kredi kartı kampanyaları Akaryakıt alışveriş fırsatları ile devam ediyor. Maximum mobil üzerinden katılama özel 15 Nisan – 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından 30 TL MaxiPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Özellikle büyük şehirlerde hemen hemen herkesin mutlaka bir arabası var. Kimileri benzin veya mazot kullanırken kimileri otogaz kullanıyor. Bu tüketiciler bir de

Maximum kredi kartı kullanıyorsa bu saydığımız yakıtlardan hangisini alırsa alsın aşağıda açıkladığımız kampanya şartlarını yerine getirmesi durumunda 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Akaryakıt Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Maximum mobil’e özel olarak düzenlenen kampanyadan yararlanmak için, 15 Nisan – 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında farklı günlerde tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. Otogaz veya Akaryakıt harcamalarınıza 30 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak için 15 Nisan – 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında Maximum Mobil üzerinden alışverişlerinizden önce veya sonra dilediğiniz zamana katılım sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Maximum Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyayı bulup “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Maximum mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmek için https://maximum.com.tr/indi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Akaryakıt Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan Kampanya Katılım Koşulları? Maximum mobil uygulamasına özel olan bu kampanyaya, İş Bankası Maximum özelliklerine sahip kredi kartları (Maximiles, Maximumi İş’te Üniversiteli ve MercedesCard) ve İş Bankası Bankamatik kartları dahildir. Kampanyaya, MaxiPuan ile yapılan işlemler, Maximum programına dahil olan Ziraat Bankası kartları, Vadematik kartlar, Şirket kredi kartları, Aidatsız kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Ürü iptal ve iade işlemleri de kampanyaya dahil edilmeyecektir. Ayrıca Maximum POS cihazları dışında diğer pos cihazlarından yapılan işlemler dahil edilmeyecektir. Kampanya müşteri bazında düzenlenmiş olup, bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Maximum mobil uygulamasına özel bu kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 21 Mayıs 2018 tarihine kadar son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’lar

4 Haziran 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuan’lar 5 Haziran 2018 tarihinde iptal edilerek geri alınacaktır. Maximiles karta yüklenen MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecektir. Ayrıca Avans MaxiMiles kapatmak içinde kullanılamayacaktır. Maximum kredi kartı kampanyası diğer indirim, çek, promosyonlar ile birleştirilmeyecektir. Maximiles kredi kartına yüklenen MaxiPuan’lar sadece Maximiles ile kullanılabilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!