Kapat
Turkcell bedava internet nasıl yapılır
GSM 447 views 0

2017 Turkcell Kampanyaları

Turkcell 1994 yılından beri ülkemizde mobil operatör alanında hizmetlerini sunan, 1994 yılından beri kendi alanında başarılar ile yoluna devam eden ve Türk kuruculardan oluşan yerli bir şirkettir. Bilindiği üzere GSM şirketleri arasında büyük bir rekabet vardır. Kendi alanında diğer GSM şirketleri arasından en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Şirket bu başarıyı müşteri çekebilmeye ve müşterilerini elinde tutmaya çalışmasına, müşteri memnuniyetine önem vermesine bağlamaktadır. 1994 senesinden beri müşteri çekebilmek için ve müşterilerini elinde tutabilmek için müşteri memnuniyetini sağlayacak bir sürü kampanyalar üretip, müşterilerine sunmaktadır. Turkcell 2017 yılında en güncel kampanyalar ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacı ile üretilmiştir.

Faturalı Hatlara Sağladığı 2017 Kampanyaları

2017 yılında Turkcell’in faturalı hat kullanan müşterilerine sunduğu güncel kampanyalar müşterilerin dikkatini çekmiştir. Bu kampanyalar arasından birincisi Platinum, diğeri ise Turbo’dur.

Platinum Kampanyaları

Turkcell Platinum KampanyalarıPlatinum güncel kampanyalar kendi içinde paketler olarak ayrılmaktadır. 3 paket kampanyası vardır, ilki Platinum 20 GB, ikincisi Platinum 15 GB ve son paket olarak da Platinum 10 GB ‘tır. Bu sunulan 3 paket de kendi içinde farklı özellikler ve fırsatlar taşımaktadır. Turkcell müşterileri farklı operatöre sahip yakınları ile sınırsız dakikaya, 1000 kısa mesaja ve multimedya mesajına sahip olacaktır. Bunun ile birlikte Platinum paketleri müşterilere ait olan çözümler ile, size özel müşteri danışmanı hizmeti ile rahatlığınızı arttıracak ve sizi yormadan isteklerinizi gerçekleştirecek olan Platinum paketlerinin bu farklılıklarını da kullanma özelliğine sahip olacaksınız. Bu paketlerin 10 GB olanı 79 TL, 15 GB olanı 99 TL ve 20 GB olanı 119 TL olarak ücretlendirilmiştir. Turkcell GSM şirketi bu ücretleri yıllık abone olan müşterileri için geçerli kılıp, aylık abone olan müşterilerden ise her Platinum GB paketi için 10 TL artış ücreti almaktadır. Bir önceki cümlenin sonunda bahsedildiği gibi Turkcell GSM şirketi Platinum kampanyalarından yararlanmayı isteyen müşterilerine aylık ve yıllık olarak iki farklı seçenek sunmaktadır. Aylık paket sahibi olmak isteyen müşterilerin AYLIK PLATINUM yazdıktan sonra 10GB, 15GB ya da 20GB yazıp 2222 numarasına ücretsiz bir kısa mesaj atması ile aylık Platinum paketlerinden hangisini seçtiyse o paketin sahibi olmaları sağlanacaktır. Müşteriler bu kampanyalar arasından istediğini seçebilme şansına sahiptir. Turkcell’ in Platinum kampanyalarından yıllık taahhüt ile yararlanmak isteyen müşteriler de PLATINUM yazıp boşluk kullanmadan 10 GB, 15 GB ya da 20 GB paketlerinden birini seçip yazdıktan sonra 2222 numarasına ücretsiz bir şekilde kısa mesaj göndererek aboneliğini gerçekleştirmiş olur. Kısa mesaj göndermek yerine isteğinize bağlı olarak evinizin yakınlarındaki herhangi bir Turkcell bayisine gidip bu kampanyalardan faydalanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz veyahut internet üzerinden ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak da bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ancak paketlerinizde kalan GB, sms ya da dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için sadece bireysel faturalı müşteri olmanız yeterli olacaktır.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  TTNET Modem Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Turbo Kampanyaları

Turkcell Turbo PaketlerTurkcell GSM şirketi, Turbo paketleri için de güncel kampanyalar oluşturmuştur. Turbo avantaj 2 GB paket, Turbo avantaj 4 GB paket ve Turbo avantaj 6 GB paket olarak 3′ e ayrılmaktadır. Bu sunulan 3 paket de kendi içinde farklı özellikler ve fırsatlar taşımaktadır. Üç paket için de aynı özellikler bulunmaktadır. Her yöne 500 dakika ve 1000 SMS avantajlı Turkcell kalitesi ve cazip fiyatları ile müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca bu paketler ile sunulan internet paketleri kendinden 4.5 G’ye hazır olarak sunulmaktadır. 4.5 G avantajını kullanmak için müşterilerine ekstra bir işlem yaptırmadan, Turkcell GSM şirketi müşterilerine ücretsiz olarak bu hizmeti sunmaktadır. Üstelik Turkcell resmi internet sitesi olan turkcell.com.tr sitesine giren müşterilerine özel olarak ilk faturalarının %50′ si Turkcell GSM şirketi olarak karşılayacağını açıklamışlardır. Bu kampanyalar ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgiye turkcell.com.tr sayfasına girip kampanya sekmesine tıklayarak ulaşmanız mümkündür. Bu kampanya paketlerinin 2 GB olanı 39 TL, 4 GB olanı 49 TL ve 6 GB olanı da 59 TL olarak ücretlendirilmiştir. Fakat bu fiyatlar yıllık abonelikler için geçerli olmaktadır. Müşteriler bu kampanyalar arasından istediğini seçebilme şansına sahiptir. Turkcell GSM şirketi bu ücretleri yıllık abone olan müşterileri için geçerli kılıp, aylık abone olan müşterilerden ise her Turbo GB paketi için 10 TL artış ücreti almaktadır. Bir önceki cümlenin sonunda bahsedildiği gibi Turkcell GSM şirketi Turbo kampanyalarından yararlanmayı isteyen müşterilerine aylık ve yıllık olarak iki farklı seçenek sunmaktadır Aylık paket almak isteyen müşterilerin TURBO yazdıktan sonra boşluk kullanmadan 2GB, 4GB ya da 6GB yazmaları ve ardından bir adet boşluk bırakıp PAKET yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Turkcell Turbo kampanyalarından yıllık taahhüt ile yararlanmak isteyen müşterilerin de TURBO yazıp boşluk kullanmadan 2GB, 4GB ya da 6GB yazıp 2222′ ye kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Kısa mesaj göndermek yerine isteğinize bağlı olarak evinizin yakınlarındaki herhangi bir Turkcell bayisine gidip bu kampanyalardan faydalanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz veyahut internet üzerinden ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak da bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ancak paketlerinizde kalan GB, sms ya da dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için bireysel hat sahibi olmak, faturalı ses hattı sahibi olmak yeterli olacaktır.

Faturalı – Faturasız Hatların Kullanabildiği 2017 Güncel Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell GSM şirketi 2017 yılında çalıştığı müşteriler arasına yeni müşteriler ekleyebilmek için farklı numara taşıma kampanyaları üretmiştir. Bu kampanyalar ile müşterileri bünyesine çekme amacı ile müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Turkcell Turbo Bizbize Kampanyaları 2018

Haydi Gel Kampanyası

Haydi Gel Kampanyası ile birlikte diğer paket kampanyalarından herhangi birini (Gnc Full GB Kampanyaları, Bol GB Paketleri, Fırtına Eko ve Fırtına Süper paketleri) alan ve şartları yerine getirebilecek olan müşterilerine 12 ay boyunca kendi kullandıkları paketlerin dışında bu pakete ek olarak 1 GB internet paketi hediye etmektedir.

Yeni Yıldız Kampanyaları

Yeni Yıldız Paketleri 1 GB, 2 GB ve 3 GB olmak üzere 3 paket olarak sunulmaktadır. Bu paketlerin birleştiği ortak nokta GB’ların farklı olması dışında tüm paketlerde 1.000 kısa mesaj ve her yöne 500 dakika bulunmaktadır. Turkcell GSM şirketinin bu paketlerinden faydalanmak isteyen müşterilerin YENIYILDIZ1GB, YENIYILDIZ2GB ya da YENIYILDIZ3GB yazdıktan sonra 2200′ a kısa mesaj yollamaları yeterli olmaktadır. Bu paket üyeliklerini kısa mesajla göndermek istemeyen müşteriler ise evlerine yakın olan herhangi bir Turkcell İletişim Merkezine giderek Bayi POS cihazları üzerinden bu paketleri kullanmaya başlayabilirler. Bu paketlerin fiyatları ise sırası ile 20 TL, 27 TL ve 30 TL olarak belirlenmiştir.

Bol GB Kampanyaları

Turkcell GSM şirketi, Bol 1 GB paketi yurt içi her yöne 500 dakika, Bol 2 GB ve Bol 3 GB paketleri için yurt içi her yöne 750 dakika olarak belirlemiştir. Her 3 paketin ortak özelliği ise 1.000 kısa mesaj barındırmasıdır. Turkcell şirketi bu kampanyaları kullanmak isteyen müşterilerine kısa mesaj yolu ve bayide üyelik gerçekleştirme seçeneği sunmaktadır. Kısa mesaj üyeliği için BOL 1GB, BOL 2GB ya da BOL 3GB yazdıktan sonra 2200′ ye kısa mesaj göndererek, bayide bu üyeliği gerçekleştirmek için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezine giderek Bayi POS cihazları üzerinden pakete abone olmak istediğinizi belirterek bu paketleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu paketlerin fiyatları ise sırası ile 23 TL, 30 TL ve 35 TL olarak belirlenmiştir.

GNÇ Full GB Kampanyaları

Turkcell GSM şirketi 25 yaşın altında olan gençlere 5 farklı uygun fiyatlı ve bol GB kapsayan paket kampanyaları sunmuştur. GNÇ Full GB kampanyaları, 2 GB, 4 GB, 6 GB, 8 GB ve 10 GB şeklinde 5’e ayrılmaktadır. GNÇ Full GB kampanyası kapsamında sunulan paketlerin fiyatları ise sırası ile 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL ve 45 TL şeklinde belirlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.