Vakıfbank, 1954 yılında kurulmuştur, kuruluş amacı; vakfa ait kaynakları ekonominin kalkınabilmesi için gerekli doğrultuda değerlendirmektir. Kurulduğu günden bugüne kadar çağdaş bankacılık yöntemleriyle Türkiye'nin tasarruf düzeyinde gelişmesini sağlamak için çalışmaktadır. Vakıfbank bölgesinde en iyi, en özel ve en çok tercih edilen banka olmasının yanında, vakıf kültürüne olan bağı ile daha güçlü bir şekilde hizmet vermektedir. Vakıftan gelen kültürel yapısı ile kendisine emanet olan varlıkları ve değerleri verimli şekilde yönetir, müşterilerini memnun eder, çalışanlarını memnun eder ve topluma sürekli değer katmak için uğraş verir. Vakıfbank, ticari, kurumsal, KOBİ ve tarım bankacılığı hizmeti vermesinin yanı sıra özel ve bireysel bankacılık hizmetlerini de özenle gerçekleştirir. Sadece bir alanda değil, piyasaya hakim olabilecek şekilde finansal alanlarda uzman bir bankacılık anlayışına sahiptir.

Türkiye'nin önde gelen bankalarından Vakıfbank, temel bankacılık hizmetleri ve ürünlerinin dışında yatırım bankacılığı hizmetinde bulunur, sermaye piyasası faaliyetlerinde yer alır. İç ve dış ticaret alanında finansman sağlamak açısından ön sıralarda yer alır. Sigorta hizmetleri, factoring ve finansal kiralama hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olur. Yurt içinde ve yurt dışında pek çok şubesi ile geniş bir yelpaze ile hizmet sunar. Vakıfbank kampanya ürünlerinden haberdar olarak yatırımlarınızı artırmak isterseniz.

Vakıfbank kredi kartı kampanyaları en hızlı şekilde sitemizde yayınlanarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız. Vakıfbank’ın Kredi kartları ve banka kartlarına sahip olmanız demek tüm hizmetlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz demektir. Vakıfkart ile karta ait her kampanyaya dahil olarak, kazancınızı artırabilirsiniz. Alışverişlerinizde harcama kolaylığının yanında özel kampanyalarla büyük tasarruflar sağlamak mümkündür. Vakıfbank world kart ile kredi kartının sizlere sunduğu her türlü imkanı değerlendirebilir ve kredi kartı kolaylığını yaşayabilirsiniz. Peşin veya taksitli alışveriş kolaylığı, puan kazanma şansı ile daha çok kazanabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek daha çok taksit, daha çok puan ile daha çok şans yakalayın.