Kipa market, birçok ürün çeşidi ve kolayca ulaşılan şubeleri ile üstün hizmet sağlamaktadır. Büyük market statüsünde olan Kipa, aranılan her ürün çeşidinde uygun fiyat ve üstün kalite anlayışı ile çalışmaktadır. Tam bir mağaza mantığına sahip olan Kipa market, her türlü ihtiyacınızı sağlamanın yanı sıra, dolaşmak için de tercih edebileceğiniz bir yerdir. İhtiyacınız olan ürünün Kipa aktüel bültenleri sayesinde hangi tarihte Kipa da olacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilir, uygun fiyata o ürüne sahip olabilirsiniz.

Kipa, kendine has ürünleri ile müşterilerinin memnuniyeti sağlamaktadır. Geniş ürün çeşitliliği, gıdadan, giyime, elektronik eşyaya kadar her türlü ihtiyacın bulunduğu bir mağazalar zinciridir. Kipa ayrıcalığı ise bu ürünlere uygun fiyat ile ulaşma imkanını kazanmış olmanızdır. Kipa marketlerinde, belirli dönemlerde yapılan kampanyalar ile ihtiyaçlarınızı ve hatta daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bu kampanyalar bazen ürün indirimi şeklinde, bazen de belirli bir alış veriş üzerine olan indirimdir. Kipa aktüel ile bu kampanya süreçlerini takip ederek, istediğiniz ürüne piyasa değerinden daha uygun bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Mutfak malzemelerinden, giyime kadar her türlü ihtiyacınız için sizin yanınızda.

Belirli aralıklar ile yayınlanan aktüel bültenler, o dönem içerisindeki kampanyaları, gelecek ürünleri, ürün özelliklerini ve fiyatını, hatta stok sayısını sizler ile paylaşarak bilinçli alış veriş yapmanızı sağlar. Dönemsel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri, piyasadaki arz ve talebe göre üstün kalite standartlarında mağazalarına getirir. Düzenli olarak bulabileceğiniz ürün çeşitliliği tatmin edici özelliktedir. 1992 yılında kurulan Kipa marketleri, yaklaşık olarak 20 şehirde, kolay, ulaşılabilir şubeleri ile hizmet vermektedir. Her geçen gün arttırdığı ürün skalası ve üstün hizmeti ile sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır.